Personal

DOCTORANDOS

Investigadores en formación

Nombre completo Grupo de investigación Email
Arán, Ismael GFNL ismaelaran.tapia@usc.es
Ares, Jose Luis BIOGROUP joseluis.ares.sainz@usc.es
Arribas, Andrea EQUIFASE andreaarribas.jimeno@usc.es
Bakit, José EqualSeaLab jbakit@ucn.cl
Beceiro, Iñaki  AMBIOSOL inaki.beceiro@rai.usc.es
Benabed, Bochra EQUIFASE bochra.benabed@rai.usc.gal
Bonenfant, Raúl  BIOGROUP raul.bonenfant.muniz@usc.es
Bouzas, Miguel BIOGROUP miguel.bouzas.fernandez@usc.es
Cáceres Aguilar, Alexandra EQUIFASE alexandramaria.caceres@rai.usc.es
Cambeses, Cristina BIOGROUP cristina.cambeses.franco@usc.es
Casero, Tamara BIOGROUP tamara.casero@cetaqua.com
Castillo, Aly Jesús LIDSA alyjesus.castillo.zamora@usc.es
Castiñeira, Ana LIDSA ana.castineira.landeira@rai.usc.es
Castro, Ander BIOGROUP ander.castro@rai.usc.es
Cavallha, Lamara EqualSeaLab lamaracavalcante@ua.pt 
Chaos, María Zoe AMBIOSOL mzoe.chaos@usc.es
Colmenares, Marta Eco Past martapurificacion.colmenares@rai.usc.es
Crespo, Alfredo  GFNL  alfredocrespo.otero@usc.es
da Silva, Paulo Vítor COSOYPA paulo.lisboa@rai.usc.es
Dapena, Raquel GFNL  raquel.dapena.garcia@usc.es
de Boer, Sabrina BIOGROUP sabrinarose.deboer@usc.es
De la Cerda, Mª del Carmen  AMBIOSOL mc.delacerda@usc.es
De la Peña, Sáúl ECOTOX saul.delapena@gmail.com
Di Loreto, Maria Vittoria BIOGROUP mariavittoria.diloreto@usc.es
Dierinck, Elmer BIOGROUP elmer.dierinck@rai.usc.es
Docampo, Laura COSOYPA laura.docampo.lopez@usc.es
Dudoudet, Benjamin  EqualSeaLab benjamin.dudouet@gmail.com 
Duque, Andrés LIDSA andres.duque.villaverde@usc.es
Estévez, Sofía BIOGROUP sofia.estevez.rivadulla@usc.es
Fariñas, Raquel BIOGROUP raquel.farinas.mera@usc.es
Fernández, Tamara COSOYPA tamarafernandez.cores@usc.es
Ferreira, Abigail EqualSeaLab abigailr.ferreira@gmail.com
Ferreiro, Adrian BIOGROUP adrian.ferreiro.salgado@rai.usc.es
Ferreiro, Iago BIOGROUP+Cetaqua iago.ferreiro.crespo@rai.usc.es
Fonseca, Xavier GFNL xfonbla@gmail.com
Fontan, Elena EqualSeaLab efontan@mareirabizi.com
Formoso, Victoria BiBiCI victoriaformoso.freire@usc.es
Fraile, Alberto BIOGROUP albertofraile.debenito@usc.es
Galindo, Sara BIOGROUP sara.galindo.morales@usc.es
Gallego, Cristina EQUIFASE c.gallego@usc.es
García, Carlos Eco Past carlosdavid.garcia@rai.usc.es
García, Jennifer BIOGROUP jennifergarcia.gonzalez@usc.es
García, Sara BIOGROUP saragarcia.gago@usc.es
García, Zaira Eco Past zairagarcia.lopez@usc.es
Gianelli, Ignacio EqualSeaLab i.gianelli@usc.es
Giráldez, Pablo ECOTOX pablo.giraldez.suarez@usc.es
González Jorge BIOGROUP jorgegonzalez.rodriguez@usc.es 
Guntín, Lidia COSOYPA lidia.guntin@rai.usc.es
Halim, Firdaous EqualSeaLab firdaous.halim@gmail.com
Iglesias, Juan BIOGROUP juaniglesias.riobo@usc.es
Lago, Sara BIOGROUP saralago.olveira@usc.es
López, Ana Paulina BIOGROUP anapaulina.lopez@rai.usc.es
López, Pedro GEMAP pedrolopezvillasante@gmail.com
López, Tania GFNL  tania.lopez@nologin.es
López, Yolanda BIOGROUP Yolandalopez.garabato@usc.es
Lorenzo, José Ramón BIOGROUP Joseramon.lorenzo@rai.usc.es
Mangas, Elvira Eco Past mangascarrasco@gmail.com
Martín, Fabiana GEMAP fabiana.martin@rai.usc.es
Martín, Guillermo BIOGROUP guillermo.martin@rai.usc.gal
Martín, Lucía LAB RADON GALICIA lucia.martin.de@rai.usc.es
Martínez, Sara BiBiCI saramartinez.santalla@usc.es
Martínez, Sergio BIOGROUP sergio.parada@usc.es
Mattos, Ivan EqualSeaLab mattoselemos@gmail.com
Méndez, Anxo  GEMAP anxo.mendez.villar@usc.es
Narváez, Isabella BIOGROUP Isabella.narvaez@rai.usc.es
Paladea Rojo, Ailem Eco Past apaladearojo@gmail.com
Pereira, Rui EqualSeaLab ruifduartepereira@gmail.com
Quintana, Hugo BIOGROUP hugo.quintana@cetaqua.com
Quiton, Silvana BIOGROUP silvanaines.quiton@usc.es
Ramírez, Daniel BIOGROUP daniel.ramirez.martin@usc.es
Ramírez, Mª Jesús COSOYPA mariajesus.ramirez@rai.usc.gal
Rivadulla, Matías BIOGROUP matias.rivadulla@rai.usc.es
Romero, Marc AMBIOSOL marc.romero.estonllo@usc.gal
Santiago, Beatriz BIOGROUP beatriz.barahona@usc.gal
Sóñora Sergio  LIDSA sergio.sonora.otero@usc.es
Souto, Paula EQUIFASE paula.souto.montero@rai.usc.es
Ucha, Carlota BIOGROUP carlota.ucha.munoz@usc.es
Van der Hauwaert, Lucas BIOGROUP lucas.vanderhauwaert@usc.es
Vázquez, Antón ECOTOX antonvazquez.arias@usc.es
Vázquez, Brais BIOGROUP braisvazquez.vazquez@usc.es
Veiga, Clara Eco Past clara.veiga.rilo@usc.es
Velay, Luis Miguel COSOYPA velay23@gmail.com
Vijande, Carlota BIOGROUP carlota.alvarezdelinera@usc.es

 

Listado actualizado en marzo 2024

                                              

Actividade financiada polo Convenio de Colaboración entre a Consellería de Cultura, Educación e a USC para o desenvolvemento de accións estratéxicas de I+D+i.